خبرآنلاین/ سپیدرود رشت هر لحظه بیش از لحظات قبلش خبرساز می‌شود. این بار کادرفنی این تیم است که طوری تکمیل شده که هر لحظه باید انتظار انفجارش را داشت!
تیم پرحادثه سپیدرود که سرانجام شعبه اصلی آن برای هدایت به خداداد عزیزی سپرده شده و او دارد این تیم را برای حضور در لیگ برتر آماده می کند، تیمی که تقریبا هر چند ساعت یکبار برایش مدعی مالکیتی پیدا می شد. این ورژن تحت نظر خداداد عزیزی اما بعد از اینکه توسط علی کریمی سرمربی موفق فصل قبل این تیم، مشروعیت پیدا کرد ، حالا این بار دارد جدی‌تر برنامه های آماده سازی خود را پیش می برد.
خداداد که امسال پس از سال ها دستیار اول همیشگی اش یعنی مهدی هاشمی نسب را کنار خود نمی بیند سراغ یکی از ملی‌پوشانی رفته که حسابی خبرساز است. او رفته سراغ مهرداد میناوند تا دستیارش باشد. مهردادی که این اواخر به طور جدی کار اجرای برنامه های اینترنتی را داشته و کمتر کار مربیگری کرده است.
خداداد در فصولی که مربیگری کرده، همیشه مصاحبه های جنجالی و البته رفتارهای هیجان انگیز در کنار زمین و سالن کنفرانس داشته است. حالا به او یکی از معروفترین طنزپردازهای فوتبالی را اضافه کنید!
مهرداد و خداداد بی شک سینمایی‌ترین کادر فنی تیم های لیگ برتری را می سازند!همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar