ایرنا/مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب با بیان اینکه از ابتدای امسال 9 نفر در زرینه رود غرق شده اند، گفت: پس از سه روز جست و جو جسد سرباز غرق شده در این رودخانه از آب بیرون کشیده شد.
یادگار لندنیان افزود: این سرباز اهل تبریز بوده و 26 سال سن دارد و روز جمعه گذشته با دوست اهل میاندوآب خود برای تفریح و شنا وارد آب رودخانه و دچار حادثه شده بود.
وی با اشاره به اینکه این حادثه در روستای 'پارالار' از توابع بخش کشاورز شاهین دژ روی داده بود، اضافه کرد: پس از حضور کارکنان آتش نشانی و هلال احمر با همکاریث غواصان محلی نسبت به نجات غریق اقدام شد.
وی بیان کرد: پس از سه روز تلاش و بدون اینکه وقفه ای در جست و جو روی دهد، این فرد امروز از آب بیرون کشیده شد.
لندنیان با تاکید بر اینکه شهروندان خطر شنا در رودخانه ها، سدها و کانال های آب را جدی بگیرند، گفت: متاسفانه با وجود هشدارهای ارائه شده بسیاری از مردم به ویژه نوجوانان و جوانان علاقه‎مند، به تفریح و شنا در رودخانه ها و سدها روی می اورند که موجب حوادث غیر قابل جبرانی می شود.
‏وی از خانواده ها درخواست کرد با توجه به وقوع حوادث متعدد غرق شدگی در فصل تابستان بیشتر مواظب فرزندان خود باشند و آنان را از شنا کردن در رودخانه ها با عمق زیاد آب، سدها و کانال های آب منع کنند.
شهرستان میاندوآب با بیش از 277 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع شده است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar