فارس/ عباس اکبری ، با بیان اینکه تعداد افراد تحت پوشش این نهاد بیش از 72 هزار نفر رسیده اظهار داشت: تعداد بیمه شدگان اصلی در قشم در سه ماهه اول امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، شش درصد رشد داشته است.
وی با بیان اینکه از شمار افراد بیمه شده، 23 هزار و 709 نفر بیمه شده اصلی 21 هزار و 550 نفر بیمه شده اجباری هستند افزود: 44 هزار و 846 بیمه شده تبعی و یک هزار و 431 نفر نیز مستمری بگیر تبعی در این شهرستان ثبت شده و مابقی بیمه شدگان نیز در سایر ردیف‌های بیمه‌ای قرار دارند.
رئیس سازمان تأمین اجتماعی شهرستان قشم با اشاره به اجرای طرح بخشودگی جرائم برای واحدهای کارگاهی خوش حساب، گفت: با اجرای این طرح دو میلیارد تومان از جرایم 350 کارگاه بخشیده شد.
اکبری تعداد کارگاه‌های فعال در شهرستان قشم را دو هزار و 915 کارگاه اعلام کرد و گفت: در شرایط امروز اقتصاد کشور، سازمان تامین اجتماعی همکاری و مساعدت‌های لازم را با کارفرمایان و شرکت‌ها دارد.
وی با اشاره به رضایتمندی بالای بیمه شدگان از خدمات بیمه‌ای و درمانی سازمان تامین اجتماعی، بیان داشت: این سازمان در ارائه خدمات با کیفیت و مطلوب به بیمه شدگان از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند.
رئیس سازمان تامین اجتماعی شهرستان قشم تاکید کرد: جلب رضایتمندی بالای ارباب رجوعان و مخاطبان از اهداف اصلی سازمان تامین اجتماعی است.
19 تا 25 تیرماه به نام هفته تامین اجتماعی نام گذاری شده است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar