باشگاه خبرنگاران/مدیرکل راهداری استان مرکزی برگزاری مناقصه برای ترمیم محور اصلی دلیجان- سلفچگان خبرداد.
نشست مشترک مسئولان شهرستان‌های محلات و دلیجان با مدیرکل راهداری استان مرکزی ونماینده محلات و دلیجان درمجلس درمحلات برگزارمسایل و مشکلات حوزه راهداری این ۲ شهرستان بررسی شدوسپس این مسئولان از چند نقطه حادثه خیز محور‌های مواصلاتی این دو شهرستان بازدید کردند.
زندی فر مدیر کل راهداری استان مرکزی در حاشیه این بازدید‌ها در خصوص محور اصلی دلیجان سلفچگان گفت: روکش آسفالت این محور مشکل دارد و با موافقت‌های خوبی که از مرکز گرفتیم قرار است مناقصه ۱۰ میلیارد تومانی برگزار کنیم وروکش آسفالت این محور به طور اساسی بهسازی شود.
زندی فر افزود: با توجه به بارندگی‌های فصل بهاربه پل‌ها و جاده‌های روستایی شهرستان دلیجان آسیب وارد شه ونیاز به ترمیم دارند که در حال هماهنگی برای انتقال تعدادی دستگاه راهسازی از استان برای ترمیم تا قبل از بارندگی سال آینده هستیم.
وی اضافه کرد: برای رفع نقص تابلو‌های علائم رانندکی در این محور‌ها قرار شد تا یک ماه آینده کلیه تابلو‌ها و خط کشی‌ها بهسازی شود و در بحث آسفالت راه‌های اصلی و فرعی هم تصمیماتی گرفته شد.
مدیر کل راهداری استان مرکزی ادامه داد: همچنین در برنامه‌های اصلی خود قرار دادیم که تا چند ماه آینده چند نقطه حادثه خیز نیز با استفاده از امکانات موجود و بودجه‌های ملی استانی برطرف شود وقرر شد در هفته آینده جلسه‌ای جهت بررسی و رفع این مشکلات مختص شهرستان محلات برگزار کنیم.
نقاط حادثه خیز از مهمترین مشکلات حوزه راهداری محلات و دلیجان
حجت الاسلام سلیمی نماینده محلات و دلیجان درمجلس شورای اسلامی هم در حاشیه این بازدید مهمترین مشکلات حوزه راهداری محلات و دلیجان را نقاط حادثه خیز، کمبود روشنایی بعضی محورها، فرسودگی آسفالت و نیاز به تعریض بعضی ازاین محور‌ها دانست.
حجت الاسلام سلیمی افزود: برای رفع نقاط حادثه خیز در محور‌های محلات و دلیجان از جمله محور نراق -مشهد اردهال تمهیداتی اندیشیده و مقرر شد مدیر کل محترم تعدادی دستگاه از مرکز در اختیار راهداری شهرستان دلیجان جهت ایمن سازی این محور‌ها قرار دهند.
وی با اشاره به اینکه پل دور برگردان دانشگاه آزاد دلیجان، همای سعادت و ورودی امام زادگان معصوم، تیازبه ترمیم آسفالت و چهار خطه شدن جاده قدیم محلات خمین مشکلات فنی دارد و قسمت‌هایی از جاده دودهک نیاز به روشنایی دارد اضافه کرد: با قول مساعد و تصمیمات مدیر کل محترم راهداری استان مرکزی امیدوارم ایمن سازی جاده‌های شهرستان برای عبور و مرور مردم تامین گردد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar