آخرین خبر/ سرهنگ پاسدار عباس بایرامی معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان در مراسم افتتاحیه دوره ی سواد فضای مجازی شهید قلی پور که پیش از ظهر امروز (پنج‌شنبه) در مرکز آموزشی شهید بیگلو برگزار شد، گفت: آموزش یکی از مهم‌ترین عوامل حضور موثر در فضای مجازی است.

سرهنگ بایرامی گفت: این جمله رهبری که اگر امروز رهبر انقلاب نبودم ریاست فضای مجازی را برعهده می گرفتم بر اهمیت فعالیت در این فضا اشاره دارد.

معاون هماهنگ کننده ی سپاه قدس گیلان تصریح کرد: در کنار عالم واقعی فضای مجازی ساخته شده است که باید در هر دوی این فضا به صورت موثر حضور داشت.

وی افزود: صحنه کاملا مشخص و بستر به گونه ای شده که شبکه های اجتماعی در حال تغییر امیال افراد و تغییر افکار و اعمال به سمتی برنامه ریزی شده توسط نظام سلطه است.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه باید مانند ابتدای انقلاب روشنگری کنیم، تصریح کرد: جریان نفاق رسانه ای با برنامه ریزی وارد میدان شده است و با با همفکری باید فتنه ها را دفع کنیم.

بایرامی با اشاره به اینکه باید در فضای مجازی نسبت به شبهه ها و فتنه انگیزی ها بی تفاوت نبوده و در مباحث ورود کنیم، گفت: متاسفانه سواد کافی برای مواجه با شبهه های روز در فضای مجازی وجود ندارد ولی می بایست برای رفع آن تلاش کرد.

معاون هماهنگ کننده ی سپاه قدس گیلان در پایان با اذعان به اینکه ما باید در فضای مجازی نخبه پروری کرده و از توان و ظرفیت انقلاب در این راستا بهترین استفاده را ببریم، تصریح کرد: در ابتدای انقلاب منافقین گروه گروه در خیابان ها حضور پیدار می کردند، ولی حضور یک نفر از افراد روشنگر و انقلابی قائله را می خواباند، پس باید برویم دنبال روشنگری.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar