فارس/ جمال موسوی اظهار داشت: پس از کسب اطلاع از فعالیت افرادی در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری 12 قرار گرفت.
وی افزود: پس از چند روز کار اطلاعاتی و با اشرافیت کامل و اجرای طرح های انتظامی در راستای مبارزه با مواد مخدر عاملان تهیه و توزیع مواد مخدر شناسایی شدند.
موسوی تصریح کرد: ماموران توانستند در دو عملیات جداگانه 2 خرده فروش مواد مخدر را دستگیر و مفادیر قابل توجهی هروئین و شیشه از آنها کشف شد.
وی با اشاره به اینکه معضل اعتیاد ضمن آزردگی و ناراحتی خاطر و عدم احساس آسایش خانواده‌ها ، ریشه اصلی بسیاری ازبزهکاری‌ها و ناهنجاری‌های اجتماعی دیگر از جمله سرقت، قتل ، فساد و ... است، گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان ایلام با بیان اینکه انحراف و اخلاق ضد اجتماعی زاییده اعتیاد است خاطر نشان کرد:در این راستا اقدامات پلیس تنها به برخورد با سوداگران مرگ خلاصه نشده بلکه بحث پیشگیری از اعتیاد از طریق آگاهسازی و تنویر افکار عمومی نیز به طور جدی بیش از پیش در دستور کار قرار دارد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar