مهر/ فرمانده انتظامی استان همدان از کشف ۵۲۹ هزار نخ سیگار قاچاق به ارزش بیش از ۴ میلیارد ریال در این استان خبر داد.
سردار بخشعلی کامرانی صالح گفت: در پی کسب خبر و با همکاری پلیس آگاهی کرمانشاه ۲ دستگاه سواری تیبا و پژو که مقادیری کالای خارجی از نوع سیگار را از شهرهای مرزی خریداری و قصد انتقال آن از طریق محورهای مواصلاتی همدان به شهرهای مرکزی و تهران را داشتند توسط ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان در محور جاده قهاوند شناسایی شدند.
وی افزود: این خودروها در مسیر جاده تهران حوالی گمرک مشاهده و با توجه به اینکه همه مسیرهای تردد توسط ماموران مسدود بود قاچاقچیان به داخل کوچه باغ های پشت گمرک متواری شده و خودرو ها را رها کردند.
سردار کامرانی صالح بیان کرد: خودروهای قاچاقچیان به اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگهی استان همدان منتقل و در بازرسی از خودرو تیبا تعداد ۲۷۹ هزار و ۲۰۰ نخ انواع سیگار خارجی در مارک های مختلف به ارزش تقریبی یک میلیارد ریال و از خودروی پژو تعداد ۲۴۹ هزار و ۸۰۰ نخ سیگار خارجی به ارزش سه میلیارد ریال کشف شد.
فرمانده انتظامی استان همدان گفت: موضوع این پرونده در تعزیرات حکومتی شهرستان همدان تحت رسیدگی بوده و تلاش برای دستگیری متهمان ادامه دارد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar