تسنیم/سرپرست استانداری کرمان با بیان اینکه ۱۱ میلیارد تومان برای آب روستایی ابلاغ شده است گفت: کوتاهی در کار آبرسانی سیار به مردم در روستاها و عشایر قابل قبول نیست.
محمدجواد فدایی صبح امروز در شورای اداری استان کرمان که با حضور آیت‌الله صدیقی دبیر کل بنیاد بین‌المللی غدیر و امام جمعه موقت تهران برگزار شد با بیان اینکه همه مردم باید از قیمت‌های تعیین شده اطلاع داشته باشند اظهارداشت: قیمت‌های واقعی از رسانه‌ها اطلاع‌رسانی شود.
وی با اشاره به اینکه مردم باید بتوانند گزارش گران‌فروشی را به سادگی بدهند و بستر این کار باید اطلاع‌رسانی شود گفت: باید با گران‌فروشی در استان به شدت برخورد شود.
سرپرست استانداری کرمان با بیان اینکه به بانک‌ها اعلام کردیم تا دو ماه آینده اقدامی در مورد وام معوقه کشاورزان انجام ندهند و به کشارزی مهلت داده شود افزود: این جلسه در کرمان تشکیل و با بانک‌ها توافق شده است.
وی با اشاره به اینکه جلسات متعددی در ارتباط با خشکسالی کرمان در تهران تشکیل شده است و پیگیر این مسئله هستیم بیان کرد: به فرمانداران اعلام شده که با دستگاه‌های نظارتی و خزانه هماهنگی کرده و کار آبرسانی سیار به مردم در روستاها و عشایر انجام شود.
فدایی با بیان اینکه 11 میلیارد تومان برای آب روستایی ابلاغ شده تصریح کرد: تا زمان اختصاص یافتن اعتبارات نباید به هیچ وجه کار آبرسانی به روستاها و عشایر معطل بماند و به هیچ وجه قابل قبول نیست.
وی با اشاره به اینکه قرار است شورای اداری کاربردی برگزار شود گفت: از این به بعد گزارش مدیران همراه با پرسش و پاسخ انجام خواهد شد و اولویت با گزارشاتی است که بین چند اداره مشترک است.
سرپرست استانداری کرمان با بیان اینکه اشتغال یک چالش اساسی برای استان است و زمان نمی‌شناسد گفت: اعتبارات این حوزه باید بلافاصله در جامعه توزیع شود.
وی با اشاره به اینکه اشتغال در استان در اولویت است بیان کرد: همه دستگاه‌ها مسئول هستند و عملکرد آنها در این زمینه بررسی می‌شود.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar