فارس/ مسؤول امور ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: زنجان میزبان 16 تیم «سپک‌تاکرا» از سراسر کشور است که از این تعداد دو تیم مربوط به خود استان است.
سعیده عینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: در حال حاضر استان زنجان میزان مسابقات لیگ سپک تاکرا است که امروز روز پایانی برگزاری آن است.
مسؤول امور ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه این دوره از رقابت‌ها با حضور 16 تیم از 13 استان در حال برگزاری است؛ گفت: از استان زنجان نیز دو تیم در این دوره از مسابقات حضور دارد.
وی با بیان اینکه این مسابقات در سالن 6 هزار نفری انقلاب با حضور بیش از 100 ورزشکار در حال برگزاری است؛ تصریح کرد: سطح برگزاری مسابقات مطلوب است و دو تیم حاضر از استان زنجان نیز در مسابقات خوب ظاهر شده‌اند.
عینی با بیان اینکه اختتامیه مسابقات عصر امروز برگزار خواهد شد؛ تصریح کرد: با توجه به حضور خوب تیم استان پیش‌بینی بر این است که تیم‌های استان در مراحل پایانی حضور داشته و حائز مقام برتر شوند.
گفتنی است؛ استان زنجان با دو تیم و به مربیگری مهناز محمدی در این رقابت‌ها حضور دارد که تیم امید «الف» شامل نیلوفر امینی، پریسا رستمخانی؛ رقیه بابایی، شقایق بیاتی و تیم «ب» نیز شامل سحر مختاریان، آتوسا سپهری، رویا بهرامی است و مهسا وجدی نایب رئیس هیأت انجمن‌های ورزشی و انجمن ورزشی سپک تاکرا نیز به عنوان سرپرست دراین مسابقات حضور دارد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar