آخرین خبر/ رئیس تیم بازرسی و ارزیابی ستاد مشترک نیروهای مسلح گفت:هدف از حضور تیم بازرسی و ارزیابی رفع دغدغه های مقام معظم رهبری در استان البرز می باشد.
سردار "بهرام نوروزی" در جمع فرماندهان و معاونان نیروی انتظامی و سپاه استان البرز با اشاره به وضعیت موجود در جامعه و نقشه های دشمنان انقلاب در ایجاد ناامنی در کشور گفت:انسجام و وحدت بین نیروهای شما می تواند دشمن را در رسیدن به اهداف خود ناکام بگذارد.
وی اظهار داشت:باید دور اندیشی خود را در مقابل توطئه های دشمنان افزایش دهیم و با بصیرت و آگاهی هر چه بیشتر با مسائل روبه رو شویم.
این مقام ارشد انتظامی افزود:امیدواری به رحمت خداوند و انجام صبر و توکل در کارها می تواند موجب پیروزی ما و خنثی کردن حیله ها و توطئه های دشمنان شود.
سردار نوروزی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) که می فرمایند امروز نقشه دشمن سه چیز است ؛فشار روانی ،فشار اقتصادی و فشار عملی بیان داشت:همه ما باید به دنبال مشخص کردن مصداق های این سه موضوع در جامعه باشیم و اقدام به مرتفع کردن آن کنیم.
رئیس تیم بازرسی و ارزیابی ستاد مشترک نیروهای مسلح افزود:فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) باید تبیین شود و دغدغه های ایشان حول سه محور یاد شده می بایست از بین برود.
وی ادامه داد:اگر جو ناامیدی و استرس در بین مردم رواج یابد انگیزه های زندگی و پیشرفت را از جامعه خواهد گرفت و نیروهای مسلح وظیفه سنگینی دارند و باید تمام توان خود را در حفظ امنیت و آرامش مردم به کار گیرند.
سردار نوروزی در پایان اظهار داشت:خداوند متعال به همه ما توفیق پوشیدن این لباس مقدس را عنایت کرده تا خدمتگزار مردم کشورمان باشیم و همه ما باید قدردان این نعمت الهی باشیم.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar