فارس/ رئیس پلیس راهور استان البرز گفت: طبق آخرین آمار در سه ماه نخست سال ٩٧ بیش از ٦٠درصد از تصادفات منجر به فوت در استان البرز، مربوط به عابرین پیاده و ناآگاهی آنان بوده است.
سرهنگ غلامعلی شرق گفت: با توجه به مشکلات بلوار حسن‌آباد و اعتراض مکرر شهروندان، عوامل راهنمایی و رانندگی در سطح شهر همه ساعته مشغول گشت‌زنی های تخصصی هستند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با متخلفین برخورد جدی خواهند کرد.
وی بابیان اینکه قطعأ برای رانندگان متخلف نمرات منفی در نظر گرفته خواهد شد اظهار کرد: به دلیل ازدحام جمعیت و ایجاد ترافیک‌های سنگین، تصمیم بر این شده است که دوربرگردان بلوار چمران بافاصله ٥٠٠ متر فاصله، ایجاد شود و از بار ترافیکی این نقطه بکاهد که خوشبختانه استقبال خوبی از این طرح صورت گرفت.
رئیس پلیس راهور استان البرز افزود: همچنین با توجه به مطالبه مردم مبنی بر نصب چراغ‌قرمز در بلوار تعاون و امام رضا (ع) کرج، برای نصب چراغ‌قرمز در این منطقه نیازمند یک بازدید میدانی هستیم و پس از بررسی‌های دقیق مکان نصب چراغ‌قرمز مشخص خواهد شد.
شرق با اشاره به اینکه استفاده از پل عابر پیاده و گذرگاه ایمنی ویژه مردم، امنیت شهروندان را تأمین خواهد کرد، یادآور شد: اکنون پس از تعطیلی مدارس با افزایش تردد شهروندان مواجه شده‌ایم و این امر افزایش تصادفات را نیز به دنبال داشته است.
وی افزود: ٦٠ درصد تصادفات منجر به فوت در استان البرز مربوط به عابرین پیاده و عدم آگاهی شهروندان از نکات ایمنی است که توصیه می‌کنم حتماً از امکاناتی مانند پل عابر پیاده استفاده نمایند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar