آخرین خبر/ معاون امور زائرین استانداری قم، گفت: اگرچه هنوز مشخص نیست کدامیک از مسئولان ارشد کشوری در برنامه های دهه کرامت و به ویژه مراسم افتتاحیه که به میزبانی قم و حرم حضرت معصومه(س) برگزار می شود حاضر می شوند، اما تدابیر ویژه ای در این زمینه اتخاذ شده است.
یونس عالی پور، با اشاره به تدابیر استانداری قم و معاونت امور زائرین این نهاد برای دهه کرامت و میزبانی از زائران حضرت معصومه(س) در شهر قم، اظهار داشت: در حال حاضر زیرساخت های پذیرایی از مسافران و زائران کریمه اهل بیت(ع) در ایام دهه کرامت فراهم شده و امیدواریم میزبان خوبی برای مسافران و زائران باشیم.
عضو ستاد دهه کرامت استان قم با بیان این که تا کنون در استانداری قم، 25مصوبه در مورد دهه کرامت داشته ایم، گفت: مقرر شده که هتلداران و مراکز اقامتی قم، تخفیفات ویژه ای در ایام دهه کرامت داشته باشند و خدمات ویژه ای را به مسافران این ایام ارائه کنند.
عالی پور گفت: همچنین نصب پوستر و ماشین نویسی ویژه دهه کرامت، میلاد حضرت معصومه(س) و میلاد امام رضا(ع)، در دستور کار کمیته فرهنگی ستاد تسهیلات زائرین استانداری قم قرار گرفته است و علاوه بر آن، پذیرایی های فرهنگی از مسافران شهر کریمه اهل بیت(ع) در مبادی ورودی شهر و ترمینال مرکزی قم را خواهیم داشت.
معاون استاندار قم با بیان این که تمرکز ویژه ای بر روی نظافت شهر قم و زیباسازی در ایام دهه کرامت خواهد شد، گفت: هر هفته پیگیر اقدامات پیش بینی شده برای ایام دهه کرامت هستیم و امیدواریم نتیجه این تلاش ها، رضایتمندی زائران حضرت معصومه(س) و مسافران شهر قم در ایام دهه کرامت باشد.
عالی پور با بیان این که مسئولین کشوری توسط استانداری قم برای جشن های دهه کرامت دعوت شده اند، گفت: اگرچه هنوز مشخص نیست کدامیک از مسئولان ارشد کشوری در برنامه های دهه کرامت و به ویژه مراسم افتتاحیه که به میزبانی قم و حرم حضرت معصومه(س) برگزار می شود حاضر می شوند، اما تدابیر ویژه ای در این زمینه اتخاذ شده است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar