فارس/ سرپرست هیات کونگ‌فو و هنرهای رزمی بجنورد گفت: هم‌زمان با روز عفاف و حجاب از دختران کونگ‌فوکار باحجاب بجنوردی با اهدا هدایایی تقدیر شد.
سعید کوهستانی اظهار کرد: به مناسبت روز عفاف و حجاب، ولادت حضرت معصومه و روز دختر هیات کونگ‌فو و هنرهای رزمی شهرستان بجنورد مراسم تقدیر و تشکر از دختران کونگ‌فو کار را به جهت فرهنگ‌سازی حجاب در سالن شهید قربانی بجنورد برگزار کرد.
سرپرست هیات کونگ‌فو و هنرهای رزمی بجنورد در ادامه افزود: این مراسم عصر امروز با حضور دختران نونهال و نوجوان کونگ‌فو کار، خانم گرمه‌ای نائب ریس هیات کونگ‌فو استان و خانم اسدی نایب‌رئیس هیات کونگ‌فو شهرستان بجنورد و اساتید کونگ‌فو خانم‌ها علیشاهی و پهلوان و جمع کثیری از خانواده‌ها برگزار شد.
وی همچنین بیان کرد: هدف از این مراسم تشویق و معرفی دختران نوجوان ورزشکار باحجاب به همسالان خود بود تا علاوه بر ارج نهادن به این دختران عفیف، فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه و بالأخص ورزشکاران که الگویی برای همسالان خود محسوب می‌شوند رواج پیدا کند و بر اهمیت این موضوع پافشاری شود.
لازم به ذکر است در این مراسم به تمام دختران کونگ‌فو کار یک عدد کلاه حجاب اهدا شد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar