خبرگزاری صدا و سیما/ معاون فرهنگی کمیته امداد استان یزد بابیان اینکه تقویت بنیه اعتقادی و تثبیت ارزش‌های اسلامی مددجویان تحت حمایت ازجمله اهداف برگزاری اردوهای زیارتی آموزشی است گفت: کمیته امداد استان یزد از ابتدای تابستان امسال تاکنون 440 دانشجو، دانش‌آموز و دختر بازمانده از تحصیل و ازدواج را به اردوی زیارتی آموزشی مشهد مقدس اعزام کرد.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان یزد افزود: مددجویان اعزامی به اردو علاوه بر حضور در حرم مطهر رضوی در کارگاه‌های آموزشی و حلقه‌های معرفت با موضوعات مختلف شرکت می‌کنند.
حجت‌الاسلام علی‌محمد اسلامی منش بیان کرد: 400 نفر از دانش آموزان دختر متوسطه نیز در تابستان امسال به اردوی شیراز و مازندران و 200 دختر بازمانده از تحصیل نیز به اردوی زیارتی قم اعزام می‌شوند.
اسلامی منش بابیان اینکه 82 زن سرپرست خانوار نیز در تابستان 97 به زیارت عتبات عالیات مشرف می‌شوند، یادآور شد: چهار هزار و 36 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان یزد سال گذشته به اردوی زیارتی آموزشی عتبات عالیات، مشهد مقدس و قم اعزام شدند که از این تعداد 682 مددجو به عتبات عالیات، دو هزار و 929 نفر به مشهد مقدس و 425 مددجو اردوی قم اعزام شدند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar