آخرین خبر/ دکتر محمد حسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با حضور در استان یزد با مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی یزد دیدار و گفتگو کرد

در این نشست دکتر امید در جمع مدرسان دانشگاه علمی کاربردی یزد با بیان اینکه استان یزد برای برگزاری چنین نشستی در کشور پیش قدم شده است از زحمات مدرسان که برای ارتقاء کیفیت آموزش در این دانشگاه تلاش می نمایند تشکر کرد.

وی با بیان اینکه یکی از رسالتهای اصلی دانشگاه جامع علمی کاریردی تربیت نیروهای ماهر و متخصص است گفت: برای ارتقاء سطح کیفی در این دانشگاه برنامه های مدونی در دست انجام است.
دکتر امید با اشاره به اینکه برای مدرسان شاغل در دانشگاه یک نظام ارتقاء در دست طراحی و تدوین است گفت:در این نظام مدرسان سطح بندی شده و دستمزدها بر اساس آن تعیین می شود.
وی اظهار داشت: به زودی از سامانه نظر سنجی از مدرسان به منظور بازنگری یا بروز رسانی محتوای درسی 800 رشته درسی در این دانشگاه رو نمایی می شود و از همه مدرسان برای این موضوع کمک گرفته خواهد شد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور از سه رکن دانشجو، مدرس و محتوای درسی بعنوان سه رکن مهم و اساسی برای ارتقاء کیفیت آموزش در هر نظام آموزشی یاد کرد و خاطر نشان ساخت: برای سه رکن مهم در دانشگاه علمی کاربردی برنامه ریزی و اقدامات خوبی صورت گرفته است. و ما بر روی بکار گیری مدرسین ماهر و کاربلد تاکید ویژه داریم مدرس خوب دانشجوی خوب تربیت می کند و برای این موضوع استاندارد های خاص خود را دارد همچنین اقدامات انجام شده در خصوص دانشجویان دانشگاه باعث شده است معدل دانشجویان ورودی در سال گذشته یک نمره ارتقا بیابدهمراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar