ایسنا/ ‌رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان هرمزگان از مصدوم شدن 6 نفر در پی حادثه واژگونی خودرو پژو پارس در جاده بندرعباس- حاجی‌آباد، گهکم نرسیده به روستای آب‌نما خبر داد.
امیرحسن اسدی در این خصوص افزود: در پی تماس تلفنی با مرکز اورژانس 115 بندرعباس و ارائه گزارش مبنی بر، مصدومیت 6 نفر در پی واژگونی یک دستگاه خودرو پژو پارس، بلافاصله آمبولانس اورژانس 115 جاده‌ای قطب‌آباد و آمبولانس اورژانس 115 جاده‌ای گنو به محل اعزام شدند.
وی تصریح کرد: با توجه به زیاد بودن تعداد مصدومین و شدت تصادف با واحد امداد و نجات هلال‌احمر جهت حضور در محل حادثه هماهنگ شد.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: آمبولانس اعزامی اورژانس در کمتر از 6 دقیقه به محل حادثه رسیده و سریعاً اقدامات اولیه درمانی از قبیل: حمایت تنفسی، پانسمان و کنترل خونریزی، برقراری یک لاین وریدی مطمئن ‌را برای مصدومین انجام شد.
اسدی اضافه کرد: با توجه وخامت حال مصدومین و طولانی بودن مسیر، سریعاً بالگرد اورژانس هوایی جهت انتقال مصدومین از سر صحنه فعال‌شده و همراه با تجهیزات کامل پزشکی، به‌منظور انتقال مصدومین عازم محل شدند.
وی با اشاره 6 مصدوم به بیمارستان شهید محمدی انتقال داده شدند، اضافه کرد: از این تعداد سه نفر به دلیل شدت جراحات وارده به‌محض انتقال فوت شدند و یک نفر پس از دریافت اقدامات درمانی مرخص شد و دو نفر دیگر از مصدومین همچنان در بخش‌های اورژانس جراحی و جراحی مغز و اعصاب بیمارستان شهید محمدی بستری هستند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar