فارس/ سرپرست نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه گفت: 100 راس گوسفند توسط کانون خادمیاران وقف و نذورات به نیت و نام مبارک امام رضا (ع) در دهه کرامت قربانی و برای اطعام در مناطق میزبان توزیع می‌شود.
حسن موحد امروز اظهار داشت: تشکیل نمایندگی آستان قدس رضوی در استان‌ها یکی از رخدادهای بزرگ فرهنگی معنوی یک‌سال گذشته بوده که با منشور جهادی مقام معظم رهبری از این ظرفیت عظیم فرهنگی رو‌نمایی شد‌.
سرپرست نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه گفت: جذب، آموزش، ساماندهی افراد داوطلب خدمت افتخاری با عنوان خادمیاران رضوی برای انجام فعالیت‌های خیرخواهانه به نام و نیت امام هشتم (ع) از اهداف و وظایف این نمایندگی است.
وی نظارت بر فعالیت تشکل‌های مختلف وابسته که در سطح استان با هر عنوان و بنام آستان قدس فعالیت دارند را در قالب دیگر وظایف این نمایندگی عنوان کرد.
موحد نمایندگی آستان در استان‌ها را محور هدایت تمامی فعالیت‌های فرهنگی و حرکت‌های جهادی تشکل‌های مختلف رضوی و پرچمدار این نهضت فرهنگی دانست.
این مسؤول ادامه داد: امروز کانون خادمیاران رضوی در سطح مناطق بستری برای تجمیع حرکت‌های خیرخواهانه و انجام خدمت در عرصه مختلف به نام و نیت امام هشتم (ع) در زمینه برنامه‌های فرهنگی و جهادی شده است‌.
وی در ادامه با اشاره به برنامه‌های اجرایی سال‌جاری دهه کرامت با حضور سه کاروان از خدام رضوی همراه با پرچم متبرک بارگاه ملکوتی امام رضا (ع)، افزود: بیش از 170 برنامه در 170 منطقه از استان کرمانشاه و همراه با توزیع تبرکات حرم رضوی داریم.
موحد افزود: امسال برای نخستین بار 100 راس گوسفند توسط کانون خادمیاران وقف و نذورات به نیت و نام مبارک امام رضا (ع) قربانی و برای اطعام در مناطق میزبان توزیع می‌شود.
وی به برگزاری گسترده سلسله جشن‌های رضوی در سطح استان کرمانشاه با مشارکت تشکل‌های مردمی عاشقان و ارادتمندان امام هشتم (ع) اشاره و بیان کرد: برگزاری اردوهای جهادی توسط خادمیاران رضوی در عرصه‌های مختلف همراه با سرکشی، عیادت، اطعام محرومان و برخی مناطق و بیماران بیمارستان‌ها در سطح استان کرمانشاه از دیگر برنامه‌های اجرایی در طول دهه کرامت است.
سرپرست نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه از آمادگی برای جذب و ثبت‌نام از داوطلبان خدمت افتخاری در گروه‌های جهادی، کانون‌های محلات، موضوعی و تخصصی خادمیاران رضوی‌ به‌صورت ویژه به‌مناسبت دهه کرامت خبر داد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar