میزان/ رئیس کل دادگستری استان گلستان از مدیران دستگاه‌های اجرایی خواست که نظارت بر زیرمجموعه خود را جدی بگیرند و هر جا حس کردند، نمی‌توانند با افرادی که سبب ایجاد فساد می‌شوند برخورد کنند به دستگاه قضایی ارجاع دهند.
هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری استان گلستان اظهارکرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی نظارت بر زیر مجموعه خود را جدی بگیرند و هر جا حس کردند نمی‌توانند با افرادی که سبب ایجاد فساد می‌شوند برخورد کنند به دستگاه قضایی ارجاع دهند.
وی در ادامه بیان کرد: از دادستان‌های سراسر استان خواسته ایم در مواردی مانند برداشت بیشتر از مجوز شن و ماسه علاوه بر برخورد با متخلفان، برای مدیرانی هم که در نظارت بر این بخش کوتاهی کرده اند، پرونده تخلف تشکیل دهند.
هاشمیان تاکید کرد: تلاش ما بر پیشگیری و برخورد با تخلف‌هایی مانند ساخت و ساز‌های غیرمجاز در اراضی ملی، منابع طبیعی و کشاورزی در همان بدو امر است و برای تحقق این هدف باید نظارت‌ها جدی‌تر شود.
این مقام ارشد قضایی استان گلستان تصریح کرد: همچنین به دادستان‌های سراسر استان اعلام کرده ایم کسانی را که در فضای مجازی دروغ پردازی می‌کنند و بذر بی اعتمادی بین مردم و مسئولان می‌پاشند شناسایی و با آنان برخورد کنند.

هادی هاشمیان افزود: کسانی که دغدغه‌ مبارزه با فساد دارند هر کجا تخلفی از مدیران، کارمندان یا دیگران مشاهده کردند به جای شایعه پردازی به دستگاه قضایی اعلام کنند.
رئیس کل دادگستری استان گلستان با بیان این که سامانه سجام آماده‌ دریافت گزارش‌های مردمی است، اضافه کرد: افراد با ثبت نام در این سامانه، بدون این که نام و مشخصات شان مشخص شود می‌توانند تخلفات را گزارش کنند تا دستگاه قضایی پیگیری کند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar