فارس/ فرماندار لنده گفت: این شهرستان با مشکل آنتن‌دهی مواجه است در حالی که مدیرکل مخابرات 5 سال است به این شهرستان سفر نکرده است.
دارا کریمی در نشست شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد در خصوص طرح محرومیت‌زدایی از شهرستان لنده با همکاری بنیاد مستضعفان گفت: 8 مورد از 12 طرح به ارزش 80 میلیارد ریال به بانک معرفی شده است.
فرماندار لنده عنوان کرد: در شهرستان لنده با مشکل آنتن‌دهی تلفن همراه مواجه هستیم اما مدیرعامل شرکت مخابرات 5 سال است که حاضر نشده در شهرسستان لنده حضور پیدا کند و پاسخگوی این مشکل باشد.
وی با بیان اینکه برخی از دستگاه‌ها برای اجرای طرح محرومیت‌زدایی همکاری نمی‌کنند، گفت: ثبت اسناد با ما همکاری مناسبی نداشته است، از راه و شهرسازی هم گلایه‌مند هستم.این اداره 15 کارمند دارد که اگر چند نیرو و امکانات را به بخشداری‌ها بدهد مشکلات حل می‌شود.

این مسؤول با اشاره به راه‌اندازی ساختمان بنیاد مسکن گفت: در بخشنامه محیط زیست آمده حمله وحوش شامل دامداران نمی‌شود و در صورت حمله با کشاورزان و باغداران خسارت پرداخت می‌شود که این موضوع توسط محیط زیست استان بررسی شود چراکه دامداران ما در حمله حیوانات دچار خسارت شده‌اند.
اما علی‌محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: همه دستگاه‌ها برای اجرای طرح محرومیت‌زدایی از لنده همکاری کنند که هرگونه کوتاهی در این زمینه بی‌مسؤولیتی است.
وی در واکنش به عدم حضور مدیرکل مخابرات در شهرستان لنده گفت: جای تاسف‌ دارد که مدیر اسلامی که باید با مردم عجین باشد و مشکلات مردم را میدانی لمس کند 5 سال است در این شهرستان حضور پیدا نکرده است.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اگر حرف‌های فرماندار صحت داشته باشد باید به حال چنین مدیریتی در استان تاسف خورد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar