رکنا/تحقیقات پلیس تهران از مردی که به اتهام مرگ مشکوک همسرش بازداشت شده در جریان است.
روز سه‌شنبه ۲۶ تیرماه امسال بازپرس ویژه قتل تهران از مرگ مشکوک زن ۳۷‌ساله‌ای در بیمارستان سینا با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس‌آگاهی راهی محل شدند. نخستین بررسی‌ها نشان داد ساعت ۲۰‌دقیقه بامداد دوشنبه ۲۵‌تیرماه پیکر نیمه‌جان زن جوان از سوی شوهر‌۴۱ ساله‌اش به بیمارستان منتقل می‌شود که در نهایت یک روز بعد زن جوان فوت می‌کند. مرد جوان دربازجویی‌ها اولیه گفته بود که همسرش قرص آرام‌بخش مصرف کرده بود و حالش خوب نبود که او را هل دادم و به زمین خورد و بی‌هوش شد. بدین ترتیب مرد جوان بازداشت و به اداره پلیس منتقل شد.
متهم صبح دیروز برای تحقیق به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد. وی در بازجویی‌ها جرم خود را انکار کرد و مدعی شد که روز حادثه همسرم خودش زمین خورد و من هول شدم و به اشتباه گفتم همسرم را هول داده‌ام. وی در شرح ماجرا گفت: من کارشناس‌ارشد یکی از ادارات تهران هستم. دو سال قبل در حالی که زن و یک‌دختر پنج‌ساله داشتم با رؤیا آشنا شدم و به عنوان همسر دومم او را عقد کردم و در حال حاضر از رؤیا پسر ۵۰‌روزه دارم. رؤیا همیشه داروی آرامبخش می‌خورد.
روز حادثه بعد از اینکه به بچه‌اش رسید چهارعدد قرص آرامبخش خورد و ۸‌ساعت خوابید. وقتی بیدار شد شروع به تمیز کردن پله‌های خانه شد که لحظاتی بعد صدایی به گوشم رسید که دیدم او به زمین خورده‌است. بلافاصله او را به داخل خانه آوردم که حالش خوب شد و بچه را به بغل گرفته بود که دوباره حالش بد شد و بچه را از او گرفتم و او هم بی‌هوش شد. وقتی او را به بیمارستان آوردم هول شدم و به اشتباه گفتم که من او را هل داده‌ام.
متهم در ادامه به دستور قاضی برای تحقیقات بیشتر و روشن شدن زوایای پنهان حادثه در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar