رکنا/ عضو شورای شهر تهران گفت: رئیس جمهور می‌خواهد با سوءاستفاده از ظرفیت بافت فرسوده برای اشتغال و ساخت و ساز رونق ایجاد کند.
محمد سالاری رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران در نشست محله محوری و بافت فرسوده‌ که امروز (چهارشنبه) برگزار شد، با بیان اینکه رئیس جمهور جلسه‌ای داشته و در آن طرح مسکن امید را مطرح کرده است، اظهار کرد: طرح مسکن امید ترجمه مسکن مهر است و ما باید در مقابل این رویکرد آقای روحانی ایستادگی کنیم.
وی با بیان اینکه روزی عده ای در مقابل مسکن مهر ایستادگی کردند و هر روز از آن به عنوان یک پروژه شکست خورده یاد می‌کردند، گفت: رئیس جمهور می‌خواهد از ظرفیت بافت فرسوده برای رونق اشتغال و ساخت و ساز استفاده کند و ما در مقابل آن ایستادگی می‌کنیم.
وی افزود: من برای مشاوران رئیس جمهور متاسفم که اگر او مشاورانی مناسب داشت، چنین تصمیمی نمی‌گرفت.
سالاری خاطرنشان کرد: باید از فرصت ورود رئیس جمهور به مسئله نوسازی بافت فرسوده استفاده کنیم، اما این کار باید با استفاده از نظرات کارشناسی انجام شود و اکنون فضای عمومی طوری است که ما می‌توانیم رئیس جمهور را قانع کنیم تا آن کار را نکند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر دولت به سهم 30 درصدی خود، شهرداری به سهم 31 درصدی خود و بخش خصوصی به سهم 60 درصدی خود در نوسازی بافت فرسوده عمل کند، ظرف ده سال آینده همه بافت فرسوده احیا می‌شود.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar