آخرین خبر/معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 15 از برگزاری جشنواره بزرگ تابستانی "شادستان" همزمان با فرا رسیدن فصل تابستان و ایام فراغت در این منطقه خبر داد.
رضا اسماعیلی با بیان مطلب فوق افزود: این جشنواره به همت اداره فرهنگی از شب گذشته به مدت 11 شب در بوستان خلیج فارس میزبان شهروندان است.
به گفته وی، این جشنواره با مشارکت و تعامل اداره آب و فاضلاب منطقه 6، اداره برق هفت تیر، ایستگاه آتش نشانی 78 مشیریه، کلانتری 169 مشیریه و کلینیک گل و گیاه محله مشیریه و با هدف ارتقای سطح آگاهی شهروندان و غنی سازی اوقات فراغت شهروندان و ساکنین این منطقه برگزار و پذیرای شهروندان است .
اسماعیلی در ادامه با اشاره به برنامه های این جشنواره افزود : برپایی استیج ، نقاشی دیواری ،گریم کودک ، نمایش ماجرای خاله مریم و عروسک با صفا ، قصه های خاله ستاره، طنز عروسکی، استندآپ کمدی، آکروبات بازی، موسیقی زنده و سنتی، نقالی خوانی، تقلید صدا و اجرای نمایش های کودکانه از جمله برنامه های این جشنواره است.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه در پایان خاطرنشان کرد: این جشنواره در بوستان خلیج فارس واقع در محله مشیریه منطقه پذیرای شهروندان بود.


همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar