آخرین خبر/به گفته وزیر نیرو عملیات اجرایی نیروگاه بزرگ ۵۴۰ مگاواتی را در سیستان وبلوچستان تا نیمه مرداد ماه امسال آغاز می‌شود و همچنین پرونده ای برای تامین آب پایدار این استان باز خواهیم کرد.
نشست بررسی مسائل آب و برق سیستان و بلوچستان امشب در استانداری سیستان و بلوچستان اظهار کرد: طرح‌های را که امروز بازدید کردیم
وزیر نیرو افزود: مصمم هستم که هر دو ماه یک بار یک جلسه یک و نیم تا دوساعته را در دفتر وزیر نیرو با حضور مدیران ارشد و در صورت لزوم مدیران استانی و نمایندگان به قصد پیگیری مستمر طرح های آب و برق زیر مجموعه وزارت نیرو برگزار کنیم.
وی ادامه داد: پرونده‌ای برای تامین آب پایدار و دراز مدت استان باز خواهیم کرد در کوتاه ترین زمان ممکن با مشارکت نمایندگان و کارشناسان به یک طرح مورد وفاق برسیم برنامه تامین آب پایدار در افق بلند مدت برای استان و سپس تمام فعالیت ها را بر طبق این برنامه پیش خواهیم برد.
اردکانیان بیان کرد: در بحث برق تا نیمه مرداد با توجه به مجموعه فعالیتهایی که صورت گرفته، عملیات اجرایی نیروگاه بزرگ 540 مگاواتی را در سیستان و بلوچستان آغاز خواهیم کرد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar