شبستان/ امام جمعه رودسر با بیان اینکه تحول اقتصادی باید در کابینه دولت صورت گیرد گفت: این تغییر و تحول فقط جابجایی مهره نباشد بلکه باید موجب رفع مشکلات اقتصادی و مشکلات مردم شود.
حجت الاسلام تقی روحانی امام جمعه رودسر امروز در خطبه های این هفته نماز جمعه با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر باید در جامعه نهادینه شود اظهار کرد: این فریضه الهی باید از درون خانواده آغاز شود تا در جامعه فرهنگ سازی گردد.

وی با تصریح اینکه امر به معروف باید با زبان خوش و نرم باشد اذعان کرد: باید در آیات قرآن تدبر کرده و آن را در جامعه عملی کرد تا بتوان جامعه ایی اسلامی داشت.

روحانی با اشاره به نقش والدین در تربیت فرزندان گفت: تربیت باید توام با عمل خیر باشد و فرزندان با خدا، قرآن، دین مانوس شوند.

وی با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب با حجاج تصریح کرد: شیاطین و نظام سلطه می خواهند در معامله با غرب، ماجرای فلسطین را در نطفه خفه کنند اما به فرموده رهبری فلسطین به دست مسلمانان فتح خواهد شد و ما هیچ معامله ایی با غرب نخواهیم کرد.
امام جمعه رودسر با بیان اینکه اسلام بدون سیاست، اسلام آمریکایی است تاکید کرد: دشمن در تلاش است که جدایی سیاست و دیانت را به جوانان و مردم القا کنند.
وی خواستار به کارگیری نیروهای شایسته و خدمتگزار در دولت شد و بیان کرد: تحول اقتصادی باید در کابینه دولت صورت گیرد.

خطیب جمعه رودسر افزود: این تغییر و تحول فقط جابجایی مهره نیست بلکه باید موجب رفع مشکلات اقتصادی و مشکلات مردم شود.

وی تاکید کرد: دشمن بداند این ملت از این شرایط دشوار نیز به راحتی عبور خواهد کرد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar