باشگاه خبرنگاران/ مدیر کل ورزش و جوانان فارس گفت: فرد متهم به تجاوز به پسری ۱۰ ساله ربطی به ورزش ندارد.
حیدرعلی کامیاب کلانتری گفت: نباید فردی را که به نام ورزش در منزل شخصی خود مرتکب جرم شده است به جامعه ورزش نسبت داد.
وی افزود: افرادی که این خبر را در فضای مجازی بدون در نظر گرفتن حقایق ماجرا انتشار دادند و موجب تشویش اذهان عمومی به ویژه در جامعه ورزش شدند از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهیم کرد.
مدیر کل ورزش و جوانان فارس ادامه داد: مجوز فعالیت ورزشی فردی که مرتکب خلاف شده سال‌های زیادی است باطل شده و بدون مجوز در منزل شخصی خود فعالیت می‌کرده است.
کامیاب اضافه کرد: برگزاری کلاس در منزل شخصی حتی برای مربیان دارای مجوز هم خلاف قانون است.
وی بیان کرد: مربیان و حتی مدیران باشگاه‌های ورزشی فارس دارای مجوز فعالیت هستند و تاکنون نیز هیچ گونه مشکلی در باشگاه‌ها بوجود نیامده است.
مدیر کل ورزش و جوانان فارس اظهار داشت: خانواده‌ها مرتکب اشتباه شده اند که بدون تحقیق فرزندان خود را به دست فردی بدون مجوز و آن هم در منزل شخصی سپرده اند و لازم است خودشان مراقب افراد سودجو باشند.
روابط عمومی دادگستری فارس هم اعلام کرد: در پی انتشار مطالبی مبنی بر آزار و اذیت و تجاوز یک مربی ورزشی به یکی از نوآموزان در شیراز، فرد متهم که ۴۰ ساله و بدون سابقه کیفری است دستگیر شد و هم‌اکنون با قرار بازداشت در زندان به سر می‌برد.
در ادامه آمده است: در این پرونده تنها یک نفر شاکی است و تاکنون فرد دیگری از متهم طرح شکایت نکرده است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar