فارس/ بازیکنی که چند سالی هست با مصدومیت روبروست اما با همین پای معیوب توانسته به چنین افتخاراتی دست یابد بازیکنی که از چشم مسؤولان استان مغفول مانده است.
دختران فوتسالیست استان کهگیلویه و بویراحمد در ساری مرکز استان مازنداران دست به کاری بزرگ زدند و موفق شدند در ادامه سلسله موفقیت‌های خود در چند سال اخیر این بار قهرمان لیگ برتر جوانان کشور شوند.
تیم فوتسال دختران استان کهگیلویه و بویراحمد که مهناز آشتیانی مربی نام آشنای فوتبال و فوتسال کهگیلویه و بویراحمد را به عنوان سرمربی به همراه دارد به یکی از موفقیت‌های بزرگ چند سال اخیر خود دست یافت.
اما در کنار این موفقیت‌ها نباید از درخشش ستاره‌های بزرگ این تیم غافل ماند بازیکنانی که هم اکنون در فوتسال کشور سرآمد هستند.
در میان بازیکنان فوتسال بانوان استان اولین اسمی که همیشه می‌درخشد فهیمه ارزانی دختر محبوب و محجوب فوتسال استان است که تاکنون عناوین مهمی را کسب کرده و در این مسابقات توانست کفش طلایی با خانم گلی و 20 گل زده را کسب کند.
بازیکنی که چند سالی هست با مصدومیت روبروست اما با همین پای معیوب توانسته به چنین افتخاراتی دست یابد بازیکنی که از چشم مسؤولان استان غافل مانده و کسی هم به فکر مداوای پای طلایی فهیمه ارزانی نیست.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar