ایرنا/ معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد قزوین گفت: طی سال جاری مردم استان 110میلیون ریال به مردم مظلوم و رنج دیده فلسطین کمک کردند.
مردم قزوین 110میلیون ریال به مردم مظلوم فلسطین کمک کردند
فرزاد فرهادی افزود: مردم به صورت خود جوش کمک های خود را به منظور حمایت از مردم مظلوم فلسطین و غزه به صندوق های ویژه ای که برای این منظور در نظر گرفته شده،می اندازند.
این مسئول با بیان اینکه در کمیته امداد هدایا و مبالغ اهدایی کمک کنندگان در جایی که آنان می خواهند هزینه می شود و امکانی جز این وجود ندارد، گفت: کمک های جمع آوری شده برای فلسطینیان بلافاصله به حساب مرکز منتقل و به منظور کمک به مسلمانان ستمدیده این 2 کشور اختصاص می یابد.
فرهادی اضافه کرد: دفاتر کمیته امداد در سراسر استان آماده دریافت کمک های مردمی به مردم مظلوم غزه و فلسطین است.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین در ادامه یادآور شد: با توجه به تصمیم گیری های صورت گرفته از سوی مرکز جمع آوری کمک های مردمی به سمت الکترونیکی پیش می رود.
فرهادی افزود: بسیاری از مردم معتقد هستند که باید پول صدقه را لمس کرد ولی باید باورهای درست از سوی مراجع عظام و علما به مردم تبیین شود تا آنان از صندوق های الکترونیکی که این کمیته در حال راه اندازی آن است،استفاده کنند.
وی افزود: به دنبال اصلاح روش ها و حرکت به سمت الکترونیکی شدن هستیم تا همه اقشار مردم بتوانند در کمک رسانی به نیازمندان سهیم باشند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar