باشگاه خبرنگاران/ مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کردستان گفت: تیراندازی به سمت آمبولانس هلال احمر در شهر کامیاران باعث مرگ یک نفر شد.
بابک قنبری ، مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کردستان گفت: نیمه شب گذشته و در جریان تیراندازی به سمت یک آمبولانس جمعیت هلال احمر یک نفر کشته شد.
گفته می‌شود که این تیراندازی از سوی سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ صورت گرفته است.
مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کردستان ضمن تائید وقوع این حادثه، بیان کرد: متاسفانه هنوز جزئیات این حادثه مشخص نشده است.
بابک قنبری افزود: در ایین حادثه یکی از همکاران شاغل در جمعیت هلال احمر در شهرستان کامیاران جان خود را از دست داده است.
رد پای گروهک‌های ضد انقلاب در تیراندازی به یک دستگاه آمبولانس
رئیس کل دادگستری استان کردستان در رابطه با تیراندازی به یکدستگاه آمبولانس درجاده سنندج به کامیاران و قتل راننده آمبولانس گفت: پرونده قضایی تشکیل شده است و احتمال اینکه گروهک‌های ضدانقلاب اقدام به این کارکرده باشند، زیاد است.
وی افزود: بررسی‌های لازم در حال انجام است و کسی در این رابطه زخمی و مجروح نشده است و تلاش دستگاه قضایی برای دستگیری ضاربان متواری ادامه دارد.
آنگونه که در رسانه‌ها عنوان شده است، در تیراندازی جاده سنندج کامیاران قاتلین سوار بر یک‌دستگاه خودروی ۲۰۶ ابتدا از آمبولانس سبقت گرفته و سپس ده‌ها تیر شلیک کرده‌اند. پس از اصابت گلوله‌ها، آمبولانس از مسیر منحرف و راننده نیز فوت شده است. هویت قاتلین مشخص نیست. گفته می‌شود سرنشینان خودروی ۲۰۶ ماسک به صورت داشته‌اند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar