ایکنا/ فرمانده پلیس آگاهی استان کردستان با اشاره به تیراندازی به آمبولانس هلال احمر در شب گذشته، ۳۰ تیرماه گفت: تیم تحقیقاتی آگاهی از شب گذشته در محل حادثه حاضر شده و پرونده این حادثه در دست تحقیق و بررسی قرار گرفته است.
علیرضا مرادی، فرمانده پلیس آگاهی استان کردستان امروز، ۳۰ تیرماه در جمع خبرنگاران استان کردستان اظهار کرد: مسئله امنیت و احساس امنیت یکی از مهم‌ترین نیازهای بشر بوده است و در سایه این امنیت توسعه اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و ... فراهم می‌شود.
وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی وظیفه برقراری امنیت در جامعه را برعهده دارد، افزود: بدون همکاری و کمک مردم هیچگاه نمی‌توان امنیت را به طور کامل برقرار کرد.
فرمانده پلیس آگاهی استان کردستان با اشاره به تیراندازی به آمبولانس هلال احمر در شب گذشته، ۳۰ تیرماه گفت: تیم تحقیقاتی آگاهی از شب گذشته در محل حادثه حاضر شده و پرونده این حادثه در دست تحقیق و بررسی قرار گرفته است.
وی با اشاره به شایعات صورت گرفته در فضای مجازی در این زمینه بیان کرد: در فضای مجازی اخباری در مورد مصدوم شدن پنج نفر در این حادثه پخش شده که این خبر تکذیب می‌شود و در جریان این حادثه فقط یک نفر کشته شده است.
مرادی با اشاره به اینکه در سه ماهه اول سال جاری هیچ موردی از جرائم خشن در استان صورت نگرفته است، عنوان کرد: استان کردستان جزو امن‌ترین استان‌های کشور در بحث سرقت‌های مسلحانه است.
وی با اعلام اینکه ۵۵ درصد سرقت‌ها در استان سرقت‌های خرد بوده است، اعلام کرد: ۹۲ درصد سرقت‌های به وقوع پیوسته در سه ماه اول سال جاری کشف شده است.
فرمانده پلیس آگاهی با اشاره به انهدام ۲۴ باند قاچاق کالا در سه ماه اول سال جاری در استان عنوان کرد: در دستگیری و انهدام باندهای قاچاق کالا نسبت به سال گذشته پنج درصد افزایش داشته‌ایم.
وی ارزش ریالی کالاهای کشف شده در سال جاری را ۳۵ میلیارد تومان دانست و اعلام کرد: در بحث ارزش ریالی این کالاها نسبت به سال گذشته ۱۴ درصد افزایش داشته‌ایم.
مرادی با اشاره به دستگیری قاتلان پرونده‌های قتل در استان افزود: از مجموع قتل های به وقوع پیوسته تا کنون ۸۲ درصد منجر به کشف شده است.
وی یادآور شد: در سرقت منزل امسال ۹۴ درصد و در سرقت خودرو ۱۲۷ درصد افزایش کشف داشته‌ایم که در سرقت خودرو نسبت به سال گذشته ۶,۲ درصد کاهش وقوع سرقت را داریم.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar