فارس/ پس از کش‌وقوس‌های فراوان، حکم شعبه ششم دادگاه عمومی حقوقی شهرستان رشت پیرامون رای داوری مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان اعلام شد.
در پی شکایت جواد تن زاده مبنی بر ابطال رای داوری مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان و جبران کلیه خسارات دادرسی و پس از دستور موقت قاضی شعبه ششم دادگاه حقوقی شهرستان رشت مبنی بر تعلیق رای داوری، حکم نهایی دادگاه اعلام شد.
بنابراین حکم، این دادگاه خواسته خواهان را مشمول هیچ‌یک از بندهای ماده 489 از قانون آئین دادرسی دادگاه‌های عمومی و انقلاب در امور مدنی مصوب 1379 ندانسته و همچنین استناد وکیل خواهان به محتویات پرونده استنادی کیفری که حسب اظهارات ایشان موکل وی علیه خوانده دعوی حاضر و شخص ثالث دیگر به جهت اینکه به مفاد قرار توقف اجرای رای داوری توجه ننموده‌اند و امتیاز باشگاه سپیدرود به شخص دیگری منتقل‌شده است، بنابراین دادگاه این قسمت از اظهارات وکیل خواهان را مؤثر و مسموع نمی‌داند.
با عنایت به‌مراتب و بناء علی‌هذا و مستنداً به مواد قانونی فوق الاشاره و ماده 1257 از قانون مدنی ایران، حکم به بطلان دعوی خواهان را صادر و اعلام می‌نماید و منع اجرای رای داوری سابق الصدور به شماره 9709971310600375 الغاء و رفع اثر می‌گردد.



همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar