آخرین خبر/ استنماینده ولی فقیه در سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه حرکت خدام رضوی در حرکت ولایی تاثیرگذار است گفت: خدام رضوی مردم را با فرهنگ اهل بیت آشنا می‌کنند و زمینه‌ساز انتقال و رفع مشکلات مردم توسط آستان قدس رضوی هستند.
حجت‌الاسلام غلامحسین نوفرستی صبح امروز در حضور کاروان خدام زیر سایه خورشید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مقام معظم رهبری در حکم انتصاب حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی به تولیت آستان قدس فرمودند رسیدگی به محرومان مورد توجه قرار گیرد.
وی با بیان اینکه حضور خدام رضوی به مناطق مختلف کشور جای قدردانی و تشکر دارد گفت: حضور خدام رضوی زمینه‌ای را فراهم می‌کند که مشکلات مردم مناطق محروم انتقال داده شود.

خدام رضوی مردم را با فرهنگ اهل بیت(ع) آشنا می‌کنند

قائم مقام نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه آستان قدس رضوی یک سری حرکت‌های انقلابی را انجام می‌دهد افزود: یکی از رسالت‌های آستان قدس مسأله ترویج فرهنگ اهل بیت (ع) است.
نوفرستی تصریح کرد: حضور خدام رضوی در نقاط کشور ضمن اینکه انتقال دهنده مشکلات محرومان است به طور قطع در حرکت ولایی نیز تاثیرگذار است.
وی با بیان اینکه خدام بارگاه منور ثامن الحجج (ع) مردم را با فرهنگ اهل بیت(ع) آشنا می‌کنند و زمینه ساز انتقال مشکلات مردم به آستان قدس رضوی است.
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: به طور قطع هر چه که داریم از خاندان اهل بیت (ع) است و امروز ما مدیون خاندان ائمه اطهار هستیم.

خدام حرم رضوی از راه دور دل‌های مردم را به پنجره فولاد گره می‌زنند


امام جمعه نهبندان نیز در این مراسم اظهار داشت: وجود و حضور خادمان حرم ملک پاسبان حرم مطهر رضوی در مناطق مختلف کشور جو معنوی و رضوی را میان مردم ایجاد کرده است.
حجت‌الاسلام عباسعلی خزاعی گفت: امام رضا (ع) می‌فرمایند اگر مردم زیبایی‌های سخن و فرهنگ ما را می‌دانستند از ما پیروی می‌کردند بنابراین خدام حرم رضوی از راه دور دل‌های مردم را به پنجره فولاد گره می‌زنند.
وی افزود: هر چند در مشهد مقدس تابش نور خورشید امام رضا(ع) بیشتر است به این معنا نیست که تنها زیارت در محل حرم انجام می‌شود بلکه زیارت از راه دور هم امکان‌پذیر است.

امام رئوف دست عنایت به سر تمام پیروانش دارد

امام جمعه نهبندان تصریح کرد: مردم نهبندان در جنوبی‌ترین نقطه استان موفق به زیارت از راه دور شدند و با زیارت پرچم بارگاه رضوی سعی می‌کنند زندگی خود را به سجایای اخلاقی و مکارم اهل بیت(ع) نزدیک کنند.
خزاعی ادامه داد: باید سبک زندگی انسان‌ها نزدیک به سبک زندگی اهل بیت(ع) باشد و با مطالعه سبک زندگی اهل بیت(ع) زندگی خود را به آنها نزدیک کنیم.
وی خاطرنشان کرد: مردم به امام رضا (ع) عشق و محبت خاصی دارند و پیرو اهل بیت عصمت و طهارت هستند و امام رئوف دست عنایت به سر تمام پیروانش دارد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar