مهر/ معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان گفت: زنجان جزو استان‌های برتر در تحقق بودجه است و در سال ۹۷ هم اعتبارات خوبی ابلاغ‌شده است.
احمد خدا وردی ظهر شنبه در جلسه دیدار با استاندار زنجان، افزود: معاونت هماهنگی برنامه‌وبودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان با ۵ گروه کاری و سه گروه ۲۵ نفر در حال فعالیت است.
وی اظهار کرد: از ۱۲ وظیفه برای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ۷ وظیفه برای معاونت هماهنگی برنامه‌وبودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی است.
معاون هماهنگی برنامه‌وبودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان گفت: میزان اعتبارات در سال ۹۶ درمجموع ۵۰۵ میلیارد تومان بوده که از این میزان ۴۷.۶۷ درصد محقق شده است.
خدا وردی تأکید کرد: زنجان جزو استان‌های برتر و موفق در تحقق بودجه است و در سال ۹۷ هم اعتبارات خوبی ابلاغ‌شده که میزان اعتبارات ۳۹۳ میلیارد تومان در بخش عمرانی ابلاغ‌شده است.
وی افزود: خوشبختانه در استان زنجان با شکل‌گیری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، فعالیت‌ها و اقدامات خوبی انجام‌گرفته است.
معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان تصریح کرد: رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان باوجود کارشناسان متخصص بدنه نظام اداری خوبی را در سازمان ایجاد کرده است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar