خبرگزاری اقتصادی ایران/نایب رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: کاهش پروازهای برخی شرکت‌های هواپیمایی معتبر در بوشهر باعث افزایش نرخ بلیت ها شده به نحوی که گاها نرخ بلیت بوشهر به تهران از نرخ بلیت تهران به دبی و برخی کشورهای همسایه گران‌تر است.
مهرزاد آسایش صبح امروز در نشست شورای اسلامی بوشهر اظهار داشت: حضور ایرلاین‌های معتبر مثل ماهان در خطوط پروازی بوشهر را یکی از درخواست‌ها چندین سال مردم است، انتظارمی‌رود همانطور که این شرکت هواپیمایی در عسلویه و خط پروازی بوشهر به خارگ و بلعکس مشغول به فعالیت است، مسئولان زمینه حضور این ایرلاین و سایر ایرلاین‌های معتبر و موفق در مرکز استان را هم فراهم کنند.
وی با اشاره به نارضایتی مردم استان بوشهر نسبت به نرخ پروازهای بوشهر، افزود: کاهش پروازهای برخی شرکت‌های هواپیمایی معتبر در بوشهر باعث افزایش نرخ بلیت‌ها و گلایه‌مندی مردم شده است.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر تصریح کرد: در برخی مواقع نرخ بلیت بوشهر به تهران از نرخ بلیت تهران به دبی و برخی کشورهای همسایه گران‌تر است، این در حالی است که حضور دیگر ایرلاین‌ها در بوشهر سبب رقابتی شدن بازار و در نتیجه کاهش قیمت‌ها می‌شود.