ایرنا/استاندار تهران دستور داد امکان ایجاد نمایشگاه های دائمی عرضه تولیدات و محصولات صنایع دستی معلولان با همکاری شهرداری در پایتخت بررسی شود.
«محمد حسین مقیمی» شنبه شب در بازدید از نمایشگاه محصولات تولیدی و صنایع دستی معلولان زیرپوشش بهزیستی استان تهران در پاسخ به درخواست جمعی از معلولان خواهان ایجاد فضای دائمی عرضه محصولات این قشر از جامعه شد.
وی به مدیرکل بهزیستی استان تهران دستور داد در هماهنگی با نهادهای مرتبط از جمله شهرداری از فضای اماکنی مثل ایستگاه های مترو و فرهنگسراها بدین منظور بهره برداری شود.
مقیمی از بیش از ٥٠ غرفه این نمایشگاه که در سالن سایت ورزش برج میلاد با عنوان 'نمایشگاه تولیدات مددجویان بهزیستی' برپا شده است بازدید کرد.
استاندار تهران در بازدید سه ساعته خود پای صحبت مددجویان نشست و با دغدغه های آنان بیشتر آشنا شد.
این مددجویان حاضر در نمایشگاه با دریافت تسهیلات اشتغال زایی از سازمان بهزیستی توانمند شده اند و اغلب آنها علاوه بر ایجاد اشتغال برای خود، فرد دیگری را نیز مشغول به کار کرده اند.
انواع تولیدات چرمی، قالیچه‌های دستبافت، سفال و سرامیک، زیورآلات دست‌ساز، لباس‌های دوخته شده توسط مددجویان و محصولات خوراکی و غذایی از جمله اقلام ارائه شده در نمایشگاه فوق است.
این نمایشگاه که از ٢٨ تیرماه امسال آغاز شده تا یکم مرداد برپا خواهد بود و از ساعت ٢٠ تا ٢٣ آماده بازدید علاقه مندان است.


همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar