آخرین خبر/ از گذشته تاکنون سینماها علاوه بر اینکه مکانی برای گذراندن اوقات فراغات افراد محسوب می‌شوند، به عنوان یکی از مکان‌های هنری نیز به شمار می‌آیند که تاثیر فراوانی در ترویج فرهنگ و هنر دارد و امید است که مثل گذشته با استقبال بی‌‌نظیر مردمی مواجه شوند.
مسعود یکانی رئیس سینماهای ارومیه، در خصوص شرایط بهسازی و نوسازی سینماهای ارومیه گفت: امسال برای بازسازی سینماهای استان برنامه‎‌‌های لازم را اجرا کرده‌ایم، اولویت فعلی تعمیر سقف سینما انقلاب و صندلی‌های سینما آزادی است که به دلیل فرسودگی و قدمت بالا نیاز اساسی به اجرای این تعمیرات دارند.
وی ضمن تاکید بر اجرای تعمیرات سینماها در اسرع وقت تصریح کرد: بزرگ‌ترین مشکل سینماهای استان برای بازسازی کمبود بودجه است که اگر مسئولین ذی‌ربط بتوانند تامین بودجه کنند می‌توان با بازسازی و ساماندهی سالن‌ها و اکران فیلم‌های جدید شاهد افزایش استقبال شهروندان باشیم.
یکانی با اشاره به اینکه باید اعتلای فرهنگ سینما روی زیرساخت‌‎‌ها سرمایه‌گذاری شود گفت: بعضی مشکلات متوجه قانون‌گذاران و مدیران و مسئولان نیست و در این بین شهروندان باید استقبال خوبی از سینماها داشته باشند تا باعث رونق آن شوند.
وی ادامه داد: اخیرا با توجه به اکران فیلم‎‌های به‌ وقت شام و لاتاری که سبب استقبال زیاد مردم و شهروندان، در تابستان نیز سعی خواهیم کرد تا فیلم‌های مخاطب پسند و پرفروش را بر روی پرده سینماهای ارومیه ببریم.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه مردم شهر ارومیه پیشینه فرهنگی خوبی دارند، افزود: از گذشته تاکنون سینماها علاوه بر اینکه مکانی برای گذراندن اوقات فراغات افراد محسوب می‌شوند، به عنوان یکی از مکان‌های هنری نیز به شمار می‌آیند که تاثیر فراوانی در ترویج فرهنگ و هنر دارد و امید است که مثل گذشته با استقبال بی‌‌نظیر مردمی مواجه شوند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar