آخرین خبر/ نماینده مردم ارومیه در مجلس‌شورای‌اسلامی ضمن ابراز تسلیت به مناسبت شهادت یازده تن از دلاورمردان مرزبان و شجاع در مریوان گفت: نمایندگان مدعی و مدافع قاچاقچیان کوله‌بر کجا هستند.
نادر قاضی پور در گفت و گو با آخرین خبر آذربایجان غربی با اشاره به شهادت یازده تن از دلاورمردان مرزبان و شجاع در مریوان اظهار کرد: در حمله شب گذشته اشرار و تروریست های ضد انقلاب و وابسته به استکبار جهانی به پاسگاه مرزی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه واقع در روستای دری منطقه مریوان در استان کردستان و متعاقباً انفجار زاغه مهمات، تعداد 11 تن از رزمندگان اسلام به شهادت رسیدند.
وی ضمن ابراز تاسف و تسلیت به مناسبت این رخداد تصریح کرد: وقتی یک قاچاقچی با عنوان کوله‌بری در معابر غیرمجاز کشته می‌شود، برخی از نمایندگان مجلس زمین و زمان را به هم میدوزند و این جای سوال دارد که چرا با وجود این این اتفاق ناگوار و شهادت 11 تن از جوانان این سرزمین در پی حمله تروریستی دشمنان این نمایندگان ساکت هستند و خبری از آنان نیست.
قاضی‌پور در ادامه از سردار اوصانلو فرمانده محترم قرارگاه حمزه سیدالشهدا درخواست کرد هرچه سریعتر به کمک نیروهای انتظامی، اطلاعاتی و مرزبانی رفته و برخورد محکمی با تروریست‌ها داشته باشند.
این نماینده مجلس تصریح کرد: دشمنان اسلام و نظام بدانند تا آخرین قطره خون از شهدای این مرز و بوم دفاع کرده و اجازه عرض اندام به تروریست‌ها و وابستگان آن‌ها نمی‌دهیم.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar