نامه نیوز/ زن 44 ساله پس از آن که با همکاری پلیس عامل ارسال پیامک های ناشناس را شناسایی کرد، عنوان می کرد که زندگی اش نابود شده است.
پیامک های آن زن ناشناس را که دیدم حال خودم را نمی فهمیدم انگار دنیا دور سرم می چرخید با آن که اعتماد زیادی به همسرم داشتم اما سوء ظن ها رهایم نمی کرد. اما...
حدود یک سال قبل به طور اتفاقی چشمم به پیامک هایی در گوشی تلفن همراه شوهرم خیره شد. آن پیامک ها با جملاتی احساسی و عاطفی از سوی یک زن و از طریق شبکه های اجتماعی برای همسرم ارسال شده بود با دیدن آن پیام ها بغض گلویم را فشرد چرا که احساس می کردم همسرم با آن زن ارتباط نامشروع دارد.
تغییر رفتار من و سوءظن هایم به کشمکش های خانوادگی انجامید. همسرم فردی متدین و با ایمان بود و من نمی توانستم به راحتی این موضوع را بپذیرم اما سوءظن هایم با افزایش پیامک ها بیشتر شد تا جایی که تصمیم به طلاق گرفتم. همسرم سوگند می خورد که آن زن را نمی شناسد ولی من باز هم نمی توانستم از کنار این موضوع به راحتی عبور کنم. روزها به همین ترتیب می گذشت تا این که روزی پیامکی از سوی همان زن ناشناس دریافت کردم. او با اعلام یک شماره حساب از همسرم درخواست کرده بود تا چندین میلیون تومان پول به آن شماره حساب واریز کند. این بود که با راهنمایی همسرم تصمیم گرفتم از پلیس کمک بخواهم تا عامل ارسال آن پیامک ها را شناسایی کنیم.
پس از اعلام شکایت و تشکیل پرونده در کلانتری، مأموران انتظامی به ردیابی شماره تلفن از طریق استعلامات قانونی پرداختند تا این که مشخص شد شماره تلفن متعلق به زن کارگری است که سیم کارت خود را به پسرش واگذار کرده است و آن پسر در یکی از شهرهای سیستان و بلوچستان زندگی می‌کند. ادامه بررسی ها نشان داد با توجه به این که همسرم کارخانه دار است و آن پسر جوان مدت کوتاهی در کارخانه همسرم کار می کرد و چند بار نیز خریدهای منزلمان را انجام داده بود از این طریق شماره تلفن همسرم را به دست آورده بود.
او تحت تأثیر وسوسه های شیطانی قصد اخاذی از همسرم را داشت. اگر چه به خاطر گریه های مادر کارگرش از گناه او گذشتم اما در واقع خودم را مقصر می دانم که یک سال و با یک سوءظن ساده زندگی شیرینم را به روزگاری تلخ تبدیل کرده بودم.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar