دانا/ رئیس پلیس راه استان زنجان با اشاره به شناسایی 47 نقطه حادثه خیز در محورهای استان زنجان گفت: رفع مشکل برخی از نقاط در دست بررسی است.
علی اصغر شیرمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به شناسایی نقاط حادثه خیز در استان زنجان اظهار کرد: تاکنون 47 نقطه حادثه خیز در محورهای اصلی و فرعی استان زنجان شناسایی شده است.
وی با بیان اینکه در برخی از محورها برطرف کردن نقاط حادثه خیز در دست اقدام است تصریح کرد: رفع مشکل نقاط حادثه خیز در برخی از محورها در انتظار اعتبار هستند.
رئیس پلیس راه استان زنجان با اشاره به اینکه رفع 40 نقطه شناسایی شده باید به صورت بلند مدت برطرف شود ابراز کرد: برطرف کردن مشکل 7 نقطه نیاز به اقدام است.
وی خاطر نشان کرد: بیشترین نقاط حادثه خیز شناسایی شده در محورهای بیجار و خدابنده بوده و این نقاط هم محورهای اصلی و هم در محورهای فرعی قرار دارند.
شیرمحمدی با اشاره اینکه محورهای استان زنجان به صورت مستمر توسط پلیس راه رصد می‌شود عنوان کرد: همچنین نقاط پرحادثه در محورهایی روستایی استان نیز شناسایی می‌شود.
وی با بیان اینکه بیشترین عامل تصادفات در استان زنجان انسانی است افزود: میزان عوامل جاده‌ای در تصادفات حادثه ساز در استان زنجان صفر است.
رئیس پلیس راه استان زنجان با بیان اینکه مشکل بسیاری از نقاط حادثه خیز برطرف شده است افزود: برطرف کردن نقاط حادثه خیز مانند دوبانده کردن و احداث پل در برخی‌ از محورها که نیاز به بار مالی بالایی دارد در انتظار اعتبار هستند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar