خانه ملت/ عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: دولت باید با سرعت برای ساماندهی بازار ارز تصمیم گیری کند.
محمد حسینی نماینده تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصمیم گیری بانک مرکزی برای تخصیص ارز مسافرتی، اظهار داشت: به نظر می رسد که دولت در نظر دارد ارز مسافرتی را در بازار ثانویه ارائه کند، بلاتکلیفی در این زمینه باعث نگرانی مردم شده است.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: برای برنامه ریزی در مورد تخصیص ارز مسافرتی باید سفرها تفکیک شود، چرا که برخی افراد به ناچار باید سفری داشته باشند، دانشجو، ماموریت کاری و سفر درمانی از جمله مواردی است که مجبور به سفر هستند.
نماینده مردم تفرش در مجلس دهم شورای اسلامی، تاکید کرد: با توجه به اینکه برخی سفرها اجباری است دولت باید با مدیریت دقیق در زمینه ارز مسافرتی تصمیم درست بگیرد.
وی با انتقاد از برخی تصمیم گیری‌های دولت، بیان داشت: سرعت مشکلات به نسبت سرعت تصمیم گیری مسئولان بسیار زیاد است، به طور معمول سرعت تصمیم گیری دولت بسیار کند است.
با تاکید براینکه دولت باید به سرعت و دقت تصمیم گیری کند، اظهار داشت: اگر دولت بتواند به شکلی تصمیم بگیرد که از سرعت ایجاد مشکلات جدید پیشی بگیرد شاید دیگر هر روز شاهد نابسامی در بازارهای اقتصادی نباشیم.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت باید تصمیمات قاطع بگیرد و سرعت تصمیم گیری را بالا ببرد تا از سرعت مشکلات پیشی بگیرد و احتمالا با این کار می توانیم به ثبات برسیم و تحلیل قیمت ها را در آینده رقم زد.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar