فارس/ شهاب عزیزی در مصاحبه با خبرنگار فارس در بجنورد با اشاره به وقوع حادثه تصادف در یکی از محورهای خراسان شمالی اظهار کرد: در جاده چمن بید به جنگل گلستان عصر امروز دو خودروی سواری پراید و پژو ۲۰۶ با یکدیگر در حدفاصل دوراهی آرمادلو و چشمه خان تصادف کردند.
مسئول روابط عمومی اورژانس خراسان شمالی با اشاره به جزییات این حادثه گفت: این سانحه در ساعت ۱۸ و ۱۲ دقیقه عصر امروز چهارشنبه گزارش شد که طی آن دو نفر از مسافرین کشته و هفت تن دیگر نیز دچار مصدومیت شدند.
وی از انتقال مصدومان توسط سه دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ و دو دستگاه آمبولانس هلال‌احمر به بیمارستان‌های پورسینای آشخانه و امام علی بجنورد خبر داد.
رئیس پلیس‌راه خراسان شمالی در تشریح علت این حادثه گفت: حادثه برخورد دو خودروی پراید و پژو ۲۰۶ عصرگاه امروز در کیلومتر ۴۰ جاده رباط قره بیل حادث شد که برابر اعلام کارشناس حاضر درصحنه تصادف، انحراف به چپ از سوی راننده خودروی سواری پراید علت حادثه بوده است.
گفتنی است علیرضا مظاهری، فرمانده انتظامی خراسان شمالی در نشست خبری تعداد فوتی‌های تصادفات برون‌شهری استان طی سال جاری را ۸۳ نفر فوتی عنوان کرد و از کاهش ۲۷ درصدی نسبت به سال گذشته خبر داد.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar