ایرنا/ سخنگوی شورای اسلامی شهر کامیاران گفت: با رای موافق پنج نفر از هفت عضو اصلی شورا، کاوه کریمی شهردار این شهر استیضاح و از سمتش بر کنار شد.
محمد شریفیان روز چهارشنبه اظهار داشت: از جمله دلایل استیضاح شهردار کامیاران مطلوب نبودن عملکرد در حوزه های مختلف و عدم اجرای تعهدات خود در حوزه عمرانی می توان اشاره کرد.
وی با باین اینکه شهردار نتوانست در خصوص عملکردش شورا را قانع کند، افزود: این حق قانونی شورا است که فردی را به عنوان شهردار انتخاب کند و در شرایطی بنا به تشخیص و وظیفه، او را برکنار و فرد دیگری را جایگزین کند.
شریفیان اضافه کرد: مصوبه شورا با دلایل و مستندات آن به فرمانداری شهرستان کامیاران ابلاغ شد و برای نهایی شدن نظر شورا، منتظر پاسخ فرمانداری است.
وی با اشاره به اینکه در جلسه اخیر شورای شهر با رای پنج نفر از هفت عضو اصلی شورا و تجمیع دو سوم آرای اعضا، تصمیم به برکناری شهردار گرفته شد، گفت: ناصر سلطانی از کارمندان با تجربه شهرداری به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب شد.
به گزارش ایرنا، انتخاب شهرداری کامیاران در دوره پنجم شوراهای اسلامی با هفت ماه تاخیر و اختلاف نظرهای فراوان انجام شد و اکنون بعد از 5 ماه فعالیت او توسط شورای شهر استیضاح و سپس برکنار شد.
شهرستان کامیاران با 102 هزار نفر جمعیت در 65 کیلومتری جنوب سنندج واقع شده است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar