فارس/ امروز در حاشیه نماز جمعه شهرستان روحانیون و طلاب اندیمشکی با در دست گرفتن پلاکارد و سر دادن شعار به وضعیت بد اقتصادی و نبود تدبیر در مسؤولان تجمعی را برگزار کردند.
بر اساس گفته این روحانیون این تجمع به منظور همصدا و همدل بودن حوزه علمیه با مردم در مشکلات اقتصادی برگزار شد.
حجت‌الاسلام حسن آذرافروز در حاشیه این تجمع اظهار کرد: امروز وضعیت بد اقتصادی، نوسانات ارز و سکه و .. برای مردم مشکلاتی ایجاد کرده که موجب نارضایتی شده است.
وی افزود: با بررسی بیشتر می‌بینیم که عامل این مشکلات یا مستقیم و یا غیر مستقیم بی‌تدبیری برخی از مسؤولین است که یا خود و یا اطرافیان آنها دچار فساد و رانت خواری شده‌اند.
مدیر حوزه علمیه بقیه‌الله(عج) اندیمشک گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، باید به‌طور جدی برای این قضایا برنامه‌ریزی و مسئولین نظارت را بیشتر و گزارش مفسدین را به عموم مردم اعلام کنند.
وی بیان کرد: دستگاه‌های نظارتی از جمله مجلس، قوه قضاییه، سازمان بازرسی، تعزیرات حکومتی باید به‌صورت جدی و انقلابی و منصفانه طبق فرمایش رهبری برخورد کنند تا این نوسانات از تلاطم بیافتد.
آذرافروز گفت: حوزه‌های علمیه اندیمشک در حمایت از مردم و بیانات رهبری خود را کنار مردم و همسو با مردم دانسته و در کنار آنان برخورد جدی با این موضوع را خواستار است.
وی عنوان کرد: تاکید ما در حوزه‌های علمیه اندیمشک بر این است که ضعف تیم اقتصادی دولت یکی از مشکلات اصلی این نوسانات است ،که با تغییر آن می‌توان برخی از این آشفتگی‌ها را سامان بخشید.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar