خبرگزاری صدا و سیما/ دانشگاه علوم پزشکی سمنان همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید با جذب 9 دانشجو خارجی در رشته پزشکی، فعالیت علمی بین المللی خود را شروع می کند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سمنان در آئین تجلیل از خبرنگاران فعال در بخش بهداشت و سلامت استان با اعلام این خبر گفت : زیر ساخت های لازم برای جذب این دانشجویان فراهم شده است و در قدم های بعدی پذیرش تعداد دانشجویان خارجی و تنوع رشته ها افزایش خواهد یافت.
دکتر نوید دانایی از برنامه ریزی برای جذب نخبگان آزمون سراسری در دانشگاه علوم پزشکی سمنان خبر داد و گفت : رتبه های برتر کنکور و دانشجویان نخبه در صورت انتخاب این دانشگاه برای ادامه تحصیل، از تسهیلات و امتیازات ویژه ای برخوردار می شوند.
وی از آغاز بکار رسمی اورژانس هوایی علوم پزشکی سمنان همزمان با هفته دولت خبر داد و گفت : بالگرد آمبولانسی مستقر در مرکز استان با قابلیت های ویژه و امکانات کامل ارائه خدمات پیش بیمارستانی در شرایط اضطراری تا کنون 6 عملیات موفق داشته و آماده ارائه خدمات در مسیر تردد جاده ای زائران امام رضا و سایر نقاط استان است.
در پایان این مراسم از خبرنگاران فعال با اهداء جوایزی قدردانی شد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar