تسنیم/ معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان جنوبی گفت: دستگاه‌های اجرایی استان برای بهتر برگزار شدن کنگره ملی ۲ هزار شهید خراسان جنوبی نهایت همکاری را داشته باشند.
علی اسماعیلی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری خراسان جنوبی اظهار داشت: اجرای طرح شهر عاری از زباله‌گرد و طرح نشاط اجتماعی را در دست اقدام داریم همچنین راه‌اندازی 8 کلینیک مددکاری اجتماعی، خانه امن زنان، گروه‌های مالی خرد برای 105 گروه، کارگروه سرقت، کارگروه تشکیل سمن‌ها و طرح ملی کنترل طلاق در استان تشکیل شده و در حوزه ورزش جوانان اقدامات زیادی انجام شده است.
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان جنوبی گفت: همکاری‌های خوبی برای برگزاری کنگره شهدا انجام شده و دیدار با خانواده شهدا انجام شده و موارد بودجه‌ای تصویب شده است همچنین سالروز ورود آزادگان داشتیم که اقدامات خوبی رقم خورد.
وی بیان کرد: در صیانت از حریم امنیت و حقوق شهروندی اقدامات خوبی انجام شده و 10 اداره و نهاد برتر انتخاب شدند و در حوزه‌های سیاسی، امنیتی و اجتماعی اقدامات زیادی انجام می‌شود.
اسماعیلی ضمن تاکید بر همراهی بیشتر در زمینه برگزاری هفته دولت و انعکاس اخبار این هفته افزود: پرداختن به اقدامات هفته دولت امسال ابعاد سیاسی بیشتر دارد و تاکید و همراهی بیشتر در زمینه برگزاری کنگره شهدا، تاکید بر عفاف و حجاب و صیانت از حقوق شهروندی و با توجه به شرایط فضای حاکم در عرصه‌های جهانی اهتمام بیشتر به برطرف کردن مشکلات مردم، افزایش سعه صدر، تاکید بر حضور مدیران در میان مردم، جدیت صداقت با مردم و در شرایطی که امواج مختلف دشمن به سوی مردم است می‌طلبد همکاری همه بیشتر شود.
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان جنوبی گفت: همه افراد تاثیرگذار در جامعه باید تلاش بیشتری نسبت به پرداختن اقدامات در هفته دولت داشته باشند و در جو روانی که دشمن به وجود آورده باید به مردم بگوییم دولت و مدیران تلاش می‌کنند و در حوزه مشکلات مردم گام‌هایی خوبی برداشته شده است.
اسماعیلی بیان کرد: باید تلاش شود حس مسئولیت‌پذیری و پاسخ‌گویی به جامعه منتقل شود و اجازه ندهیم مسائل فردی به مسائل اجتماعی و امنیتی تبدیل شود.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar