تسنیم/ زن و مرد معلول که سرنشین خودروی پراید بودند، پس از تصادف با یک دستگاه اتوبوس در اتاقک خودرو گرفتار شدند.
ساعت 7:31 صبح امروز حادثه تصادف در کیلومتر 10 بزرگراه شهید لشگری (جاده مخصوص تهران ـ کرج) به سامانه 125 اعلام شد که با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 111 این سازمان به محل حادثه اعزام شدند.
به گفته حمیدرضا باقری؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی، این حادثه رانندگی در مسیر غرب به شرق بزرگراه لشگری اتفاق افتاد و طی آن یک دستگاه خودروی سواری پراید به دلیل نامعلومی به شدت با یک دستگاه اتوبوس شرکت اتوبوسرانی شهرستان ملارد تصادف کرد.
وی تصریح کرد: بر اثر این حادثه هر دو سرنشین خودرو پراید که از ناحیه پاها معلول بودند، دچار مجروحیت شده و قادر به پیاده شدن از خودرو نبودند.
باقری افزود: آتش‌نشانان به سرعت در محل تصادف حضور یافته و پس از قطع برق خودروی سواری و قرار دادن علائم هشداردهنده در اطراف صحنه حادثه، مشغول عملیات نجات شدند.
این فرمانده آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان با به کاربردن تجهیزات نجات و فضاسازی در اتاقک خودروی سواری، مصدومان (زن و مرد حدوداً 40 ساله) را با توجه به معلولیت جسمی آنان، با احتیاط کامل از خودرو بیرون آورده و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.
بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ علت وقوع این حادثه رانندگی توسط پلیس راهور در حال بررسی است.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar