خبرگزاری صدا و سیما/ مهسا جاورقایقرانان زنجانی فینالیست شد.
؛در ادامه مسابقات روئینگ بازی های آسیایی در پالمبانگ نمایندگان کشورمان در 3 ماده فینالیست شدن قایقران زنجانی در آسیاشانس مجدد به مصاف رقیبان رفتند و مهسا جاور به فینال a صعود کرد.
مجتبی شجاعی در روئینگ تکنفره سنگین وزن مردان با حریفانی از مالزی، عربستان، قزاقستان و کره رو به رو شد و در پایان با زمان 8:02.94 دقیقه سوم و راهی فینال B شد. شجاعی در ادامه مسابقات پنجشنبه در فینال B برای کسب رتبه هفتم تا دوازدهم با حریفان رقابت می کند.
در روئینگ دونفره سنگین وزن مردان محسن شادی و عاقل حبیبیان در شانس مجدد با رقبایی از چین، ازبکستان، چین تایپه و قزاقستان مسابقه دادند و در نهایت با زمان 7:12.70 دقیقه در رده سوم قرار گرفتند و به فینال B راه پیدا کردند. این قایق کشورمان نیز روز پنجشنبه در فینال B برای کسب مقام هفتم تا دوازدهم به مصاف رقیبان می رود.
مهسا جاور در گروه اول شانس مجدد روئینگ تکنفره سنگین وزن بانوان با حریفانی از هنگ کنگ، اندونزی، پاکستان و قزاقستان رقابت کرد و در نهایت با زمان 8:40.63 دقیقه دوم شد و به فینال A صعود کرد.
این رقابت ها فردا چهارشنبه 31 مردادماه با رقابت پاروزنان کشورمان در شانس مجدد روئینگ تکنفره سنگین وزن مردان و روئینگ دونفره سبک وزن مردان ادامه پیدا خواهد کرد.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar