خبرورزشی/یکی از اتفاقات تلخ هفته چهارم لیگ برتر، شعار‌های تندی بود که عده‌ای از هواداران باشگاه تراکتورسازی علیه علی دایی سرمربی سایپا سردادند.
در ابتدا، مشخص نبود چرا و به چه علت، رابطه دایی و هواداران تراکتورسازی به بدترین شکل ممکن درآمده ولی همان روز، مسائل مختلفی مطرح شد از جمله اینکه دایی به پیشنهاد باشگاه تراکتورسازی جواب رد داده یا با اینکه او می‌دانست کارلوس کی‌روش هیچ بازیکنی از تراکتور به جام جهانی دعوت نکرده، اما مدام مصاحبه‌های حمایتی در مورد سرمربی تیم ملی داشت و...! اما هیچ یک از این موارد، دلیل واقعی عصبانیت بخشی از هواداران تراکتورسازی از علی دایی نبود. ریشه شعار‌ها را باید جای دیگری یافت.
یکی از قدیمی‌ترین هواداران تراکتورسازی در این مورد به ما گفت: «علی دایی نام بزرگی در فوتبال ایران است، اما واقعاً باشگاه تراکتورسازی و کمیته‌های مختلف نمی‌توانند همه حواشی را جمع و جور کنند. بالاخره دلخوری بزرگی از دایی بین هواداران به وجود آمده بود که آن‌ها در این بازی، چنین شعار‌هایی سر دادند. گویا دایی در یکی از کنفرانس‌های مطبوعاتی خود، این جمله را بیان کرده که برایم مهم نیست محمدرضا اخباری (دروازه‌بان ذخیره سایپا) قبلاً در بایرن‌مونیخ بازی کرده یا تشتک‌سازی ورامین و... حالا برخی می‌گویند منظور دایی از تشتک‌سازی، در واقع تراکتورسازی بوده است! همین موضوع، دلیل اختلاف دایی و هواداران شد. البته دایی در تبریز، کنفرانس خوبی داشت و تلاش کرد این دلخوری‌ها را از بین ببرد.»همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar