ایسنا/ مدیر فرودگاه اراک از اولین تیک‌ آف ATR تهران-اراک در هفتم آبانماه کلید می‌خورد.
رحیم حسین‌نسب با اشاره به آغاز پرواز تهران – اراک از هفتم آبانماه در فرودگاه اراک عنوان کرد: راه‌اندازی این پرواز نهایی شده و تنها امضای قرارداد آن باقی مانده است که در آبانماه ماه انجام می‌شود.
وی با اشاره به اینکه انجام پرواز تهران-اراک برای دوشنبه هر هفته برنامه‌ریزی شده است، گفت: هر دوشنبه دو پرواز تهران-اراک و اراک-تهران انجام خواهد شد که پرواز اول 6 صبح از تهران به اراک و 7:20 از اراک به سمت تهران انجام می‌شود.
حسین‌نسب ساعت پرواز دوم را عصر هر دوشنبه در ساعت 16:30 از تهران به اراک و 17:40 از اراک به تهران عنوان کرد.
وی با اشاره به اینکه این پرواز در زمان بسیار مناسبی انجام می‌شود و برای استفاده کاری فرصت مطلوبی است، گفت: پرواز از طریق شرکت ایران‌ایر و با هواپیمای ATR72 با ظرفیت 67 نفر انجام می‌شود.
حسین‌نسبت با اشاره به افزایش قیمت بلیط‌ هواپیما در کشور گفت: این افزایش در حدود 30 تا 40 درصدی در استان مرکزی نیز لحاظ شده و هزینه رفت و برگشت پرواز تهران-اراک نیز 520 هزار تومان در نظر گرفته شده است.
مدیر فرودگاه اراک بیان کرد: قطعا با راه‌اندازی پرواز تهران می‌توان مسیر راه‌اندازی پروازهای دیگر را تسهیل کرد. در حال حاضر مسیرهای جنوب مانند بندرعباس و کیش مدنظر است و استقبال خواهد شد و حتی راه‌اندازی مسیرهای تابستانه مانند شمال کشور و آذربایجان نیز مدنظر است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f