تسنیم/ وحید محمدی‌تبار شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران با ابراز نگرانی از بی‌توجهی به برخی قربانیان حوادث غیرمترقبه در استان اظهار داشت: امیدواریم با پیگیری‌هایی که از طرف مسئولان مدیریت بحران کشور و استانداری کهگیلویه و بویراحمد می‌شود دیگر شاهد این بی‌توجهی‌ها نباشیم و سعی می‌کنیم حداقل اگر نتوانیم جبران خسارت کنیم در کنار مردم باشیم.
وی به وضعیت نامطلوب بهداشتی در شهر قلعه‌رئیسی به‌ویژه در رودخانه فصلی آن اشاره کرد و افزود: این وضعیت بسیار نگران‌کننده است و جا دارد دانشگاه علوم پزشکی استان و آب و فاضلاب شهری به این موضوع ورود جدی کنند زیرا فاضلاب شهر در این رودخانه سرازیر شده و بهداشت محیط را به مخاطره انداخته است.
مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد به مشکلات برخی مناطق محروم استان اشاره و بیان کرد: متأسفانه بخشداری‌های دیشموک، چاروسا و بوستان با داشتن تنها دو کارمند و یک بخشدار انجام وظیفه می‌کنند که جا دارد حوزه اداری و مالی استانداری به طور جدی برای برطرف کردن این مشکل چاره‌اندیشی کنند.
محمدی‌تبار با اشاره به نحوه هزینه‌کرد اعتبارات مدیریت بحران گفت: تلاش ما این است که ریز اعتبارات حوزه مدیریت بحران از صفر تا صد کنترل و نظارت شود و از انحراف و استهلاک این اعتبارات به‌شدت جلوگیری کنیم.
وی با تأکید بر اینکه اعتبارات بحران باید به برطرف کردن مشکلات این حوزه بینجامد عنوان کرد: در مسیر جاده باغچه‌سادات و کهگیلویه به قلعه دختر و دیشموک اشکالات فنی زیادی مشاهده شده که این موارد را به دفتر فنی و دستگاه‌های ذی‌ربط اعلام و این موضوع را تا حصول نتیجه پیگیری می‌کنیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277