ایرنا/ سرهنگ تقی کبیری روز سه شنبه در گفت و گویی افزود: محور اصلی تهران- مشهد در استان سمنان ترافیک پرحجم و نیمه سنگین دارد ولی در هیچ نقطه ای توقف تردد گزارش نشده است.
وی با اشاره به نیمه سنگین بودن تردد وسایل نقلیه در برخی محورهای روستایی استان سمنان، خاطرنشان کرد: در روستاهایی که روز هشتم محرم آیین های ویژه دارند در سمنان و شاهرود، تردد وسایل نقلیه پرحجم است.
کبیری تاکید کرد: رانندگان از عجله در زمان رانندگی پرهیز کنند و با رعایت سرعت مطمئنه، از سرعت و سبقت غیرمجاز خودداری کنند.
رئیس پلیس راه استان سمنان با اشاره به اینکه حدود 60 درصد از سوانح رانندگی استان از نوع واژگونی خودروست، افزود: شهروندان از رانندگی با حالت خستگی و خواب آلودگی پرهیز کنند و به این منظور، استراحت در بین چند ساعت رانندگی را در برنامه سفر خود قرار دهند.
پلیس راه در آستانه آخرین موج مسافرت ها در پایان تابستان، از هموطنان خواسته است نهایت توجه در رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی را داشته باشند و به ویژه از تخلفات حادثه ساز مانند سرعت و سبقت غیرمجاز خودداری کنند.
در محورهای مواصلاتی استان سمنان 54 دوربین ترافیکی ثبت تخلفات وجود دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c